Cytat Tygodnia:
Nie możesz modlić się w domu tak jak w kościele, gdzie jest wielka rzesza i gdzie wołanie do Boga unosi się z jednego serca. Jest w tym jeszcze coś więcej: zjednoczenie umysłów, zgodność dusz, więź miłości, modlitwy kapłanów.
[św. Jan Chryzostom]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IX Niedziela Zwykła 3 czerwiec 2018

• Uroczystość Pierwszej Komunii w naszej parafii w roku 2019 odbędzie się 12 maja na mszy o 12 w południe.
  • Cały czerwiec, w naszym kościele będzie nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, o 17:30. Gorąco zapraszamy!
  • W czwartek, 7 czerwca zakończenie Oktawy Bożego Ciała, po mszy o 18:00, procesja do czterech ołtarzy, po mszy błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół. Serdecznie zapraszamy!
  • Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w procesji Bożego Ciała, szczególnie tym, którzy przygotowali piękne ołtarze. Wielkie Bóg zapłać.
  • Jeszcze przed wakacjami robimy nabór na ministrantów; zapraszamy chłopców i dziewczęta z klas III i starsze. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do księdza proboszcza.
  • Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne w Białymstoku.
  • W przyszłą niedziele, 10 czerwca, zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie.