Zastanów się, czego Bóg chce od ciebie, i po prostu to wykonaj, a twoje serce będzie bardziej zadowolone, niż gdybyś postąpił według własnego upodobania.
[św. Jan od Krzyża]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 styczeń 2019

• W następną niedzielę, 13 stycznia święto Chrztu Pańskiego, zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Tradycyjnie dekoracja świąteczna w kościele pozostanie do święta Matki Boskiej Gromnicznej, 2 lutego.
  • Kontynuowana jest wizyta kolędowa w naszej parafii. W tym tygodniu planujemy odwiedzić następujące ulice: Asnyka, Baczyńskiego, Morcinka, Norwida, Dąbrowskiej, Długosza, Gałczyńskiego, Reja, Wańkowicza,
    Reymonta, Prusa, Żeromskiego, Broniewskiego, Mickiewicza, Konopnickiej, Kochanowskiego, Jana Pawła II, Sienkiewicza, Słowackiego, Tarasiuka początek
  • Przypominamy, że w czasie kolędy nie ma mszy świętej wieczornej w naszym kościele, zapraszamy na msze świętą o 7 rano.