Chrześcijanie, jeżeli pragniecie podźwignąć ludzkość, odnówcie najpierw rodziny! Odnówcie w swoich duszach, sprowadźcie do swoich domów i postawcie przed swoimi oczyma zagubiony obraz Boga. Obraz ten, przechodząc z naszych dusz na dusze waszych dzieci, naznaczy je wobec nieba i ziemi pieczęcią prawdziwej wielkości.
[ks. Jan Berthier]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa 29 grudzień 2019

• W środę, 1 stycznia przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, (Nowy Rok). Msze święte tak jak w niedzielę: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00
  • We wtorek 31 grudnia zapraszamy na nabożeństwo dziękczynne z okazji zakończenia Starego Roku, po mszy świętej o 18:00
  • W czwartek, 2 stycznia rozpoczynamy na parafii wizytę duszpasterską - kolędę. Z tej racji w zwykłe dni nie będzie mszy świętej wieczornej, będzie tylko msza o 7:00 rano.
  • Plan kolędy jest umieszczony na stronie internetowej parafii, oraz na tablicy ogłoszeń. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o 16:00. W tym roku chodzimy także w niedzielę od 16:00. Oprócz księży pracujących na parafii, będą nam pomagać: o. Mieczysław, o. Henryk Ślusarczyk i o. Mirosław. Tak jak w poprzednie lata będą chodzić z nami ministranci, którzy zbierają datki na wyjazd wakacyjny.
  • Plan kolędy na ten tydzień:
    Czwartek 2 stycznia Wyszyńskiego 10 (2 kapłanów)
    Wyszyńskiego 2
    Wyszyńskiego 3
    Piątek 3 stycznia Wyszyńskiego 4

Wyszyńskiego 4 A
    Wyszyńskiego 5
    Wyszyńskiego 6A
    Sobota 4 styczeń od 16:00

Wyszyńskiego 6 (2)
    Wyszyńskiego 7 (2)
    Niedziela 5 styczeń od 16:00

Wyszyńskiego 8 (2 kapłanów)
    Tarasiuka (1 kapłan)
  • Nasz Chór Parafialny obchodzi w przyszłym roku 10 lecie istnienia. Msza święta w intencji Chóru będzie sprawowana 5 stycznia o 18:00. Gorąco zapraszamy na wspólne dziękczynienie.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, nabożeństwo i okazja do spowiedzi przed mszą świętą o 7:00 rano.
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
    Izabela Radziszewska parafia w Kleosinie
    Paweł Stupak parafia św. Andrzeja Boboli, Białystok
    Zapowiedź I
    Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym