Bóg kocha nas bardziej niż najlepszy ojciec, niż najbardziej kochająca matka. Wystarczy, abyśmy z sercem dziecka się poddali i zawierzyli Jego woli.
[św. Jan Maria Vianney]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła 28 czerwiec 2020

• W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, kancelaria parafialna jest nieczynna. Sprawy duszpasterskie proszę załatwiać w zakrystii po mszach rannych i wieczornych. W pilnych sprawach proszę się zgłaszać na furtę Domu Misyjnego św. Kazimierza.
  • Z racji epidemii, w tym roku nie ma „białego tygodnia”, natomiast poświęcenie prezentów dzieci będzie miało miejsce w środę na mszy świętej wieczornej.
  • Wracamy do zwykłych nabożeństw w naszej parafii: we wtorek ku czci świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Gorąco zapraszamy!
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi, po mszy wieczornej, nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W poniedziałek, 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00. W tym dniu jest zbierana taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  • Przedszkole Sióstr Misjonarek Św. Rodziny mieszczące się przy ul. Zielnej 16 zaprasza  dzieci w wieku od 2,5 -6 lat w swoje szeregi. Zapewniamy dzieciom wychowanie w duchu wartości katolickich oraz wszechstronny rozwój. Rodzinom uboższym obniżamy koszty kształcenia dziecka. Zadbaj o dobro duchowe twojej pociechy.
  • Koło Różańcowe Miłosierdzia Bożego złożyło ofiarę na kościół (witraże) w wysokości 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać!
  • Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
    Jakub Łozowicki Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus w Kleosinie
    Ewa Żurkowska Parafia M.B. Wspomożenia Wiernych w Grodzisku
    Zapowiedź II
    Uwagi związane z przeszkodami kanonicznymi do zawarcia wymienionego małżeństwa prosimy zgłaszać w Kancelarii Parafialnej.

Zapowiedzi wydarzeń