Istnieją dwa rodzaje jałmużny: dawanie i przebaczanie. Dawanie tego, co dobrego zdobyłeś; przebaczanie tego, co wycierpiałeś.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła 13 wrzesień 2020

• W trzecim tygodniu września modlimy się za dzieci i młodzież aby mając mocno wierzących rodziców i wychowawców, wzrastali w łasce u Boga i dobrze przygotowali się do dorosłego życia.
  • W tym tygodniu w poniedziałek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego; a w piątek 18 września Święto Św. Stanisława Kostki, Patrona Młodzieży i Polski. Msze Święte w tych dniach będą o 7:00 rano i wieczorem o 18:00. Zapraszamy!
  • Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na KUL i Centrum Pastoralno Katechetyczne w Białymstoku. Serdecznie dziękujemy za wsparcie tych Instytucji.
  • W przyszłą niedzielę 20 września po Mszy Świętej o godz. 12:00 odbędzie się spotkanie młodzieży przed Bierzmowaniem. W miarę możliwości prosimy aby uczestniczyli w tej próbie również świadkowie Bierzmowania.
  • Serdecznie zapraszamy do wstąpienia w szeregi Chóru Parafialnego. Spotkania odbywają się w środy po Mszy Świętej wieczornej w Kościele.
  • Spotkanie formacyjne dla odpowiedzialnych za Koła Różańcowe rozpocznie się Mszą Świętą w sobotę 19 września o godz. 10:00 w Katedrze Białostockiej. Serdecznie zapraszamy

Zapowiedzi wydarzeń