Prawdziwa miłość polega na tym, że znosi się wszystkie wady bliźniego, nie dziwi się jego słabością i pokazuje się, że jest się zbudowanym jego najmniejszymi cnotami.
[św. Teresa z Lisieux]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX Niedziela Zwykła 25 październik 2020

• Bardzo prosimy o dezynfekowanie rąk wchodząc do Kościoła i zakładanie maseczek podczas Mszy Świętej, spowiedzi i nabożeństw.
  • W dobie nasilenia pandemii, zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa Metropolity Białostockiego, bardzo zachęcamy aby przyjmować Komunie Świętą na rękę. W naszym kościele kapłan najbliżej zakrystii będzie najpierw udzielał Komunii Świętej na rękę, a potem do ust.
  • Z racji nowych obostrzeń dotyczących walki z pandemią, od tej niedzieli są sprawowane dwie msze święte w tym samym czasie, w górnym i dolnym kościele. Zmiana ta dotyczy tylko mszy sprawowanych w niedzielę o 8:00, 10:00 i 12:00
  • W przyszłą niedziele, 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele przed wieczorną mszą świętą rozpoczynamy różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach.
  • Cały listopad będzie odmawiany różaniec w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki do wypominek można wziąć ze stolika z tyłu kościoła. Prosimy o wyraźne pisanie imion wiernych zmarłych.