Pamiętajcie, że nie jesteśmy z tej ziemi. Mamy tu misje do spełnienia: zbawienie duszy i danie wszystkim dobrego przykładu.
[św. Pio z Pietrelciny]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI Niedziela Zwykła 25 sierpień 2019

• Jutro, 26 sierpnia przypada doroczna Uroczystość NMP Częstochowskiej, msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00
  • 35 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 7 września o godzinie 7 rano sprzed Białostockiej Katedry. Zapisy w kancelarii parafialnej lub zakrystii. Opłata za znaczek i śpiewnik 5 zł. Koszt autokaru pokrywa Parafia. Bardzo gorąco zapraszamy uczestnictwa!
  • Zapraszamy gorąco do pomocy przy wysyłce czasopisma „Misjonarz”, od 8 rano, zapewniamy posiłek i kawę czy herbatę.
  • Msza święta ze spowiedzią na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie 2 września (poniedziałek) o 8 rano. Zapraszamy dzieci i nauczycieli!

Wyrzec się samego siebie i wziąć swój krzyż to znaczy w tym świecie znosić dla Chrystusa te wszystkie cierpienia, które świat nam zada.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XX Niedziela Zwykła 18 sierpień 2019

• W czwartek przypada wspomnienie NMP Królowej, a w sobotę święto świętego Bartłomieja, Apostoła. Msze święte jak w zwykły dzień. Zapraszamy!
  • Ofiarę na nasz kościół w kwocie 500 zł. złożyli państwo Izabela i Dawid Bonte z Kirgistanu. Serdeczne Bóg zapłać
  • Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    Elżbieta Dorota Żoch parafia Kleosin
    Rafał Krzywicki parafia Miłosierdzia Bożego, Białystok
    Zapowiedz II

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w biurze parafialnym.