Święte ubóstwo zawstydza wszelką chciwość i skąpstwo, i troski tego świata.
[św. Franciszek z Asyżu]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła 14 październik 2018

• Z racji Tygodnia Misyjnego, w przyszłą niedzielę w Domu Misyjnym św. Kazimierza, odbędzie się skupienie misyjne dla sióstr zakonnych z Archidiecezji Białostockiej. Kulminacją tego wydarzenia będzie uroczysta msza święta w naszym kościele o 12 w południe. Skupienie poprowadzi o. Andrzej Zalewski SVD, misjonarz pracujący w Rosji.
  • W listopadzie, cały miesiąc będziemy polecać naszych zmarłych w wypominkach. W ich intencji będzie odmawiany różaniec prowadzony przez członków Kół Różańcowych. Karteczki na wypominki można zabrać ze stolika z tyłu kościoła. Prosimy bardzo o czytelne wypisywanie imion i nazwisk wiernych zmarłych.

Pozostać wiernym nie jest żadną sztuką, gdy wszystko idzie gładko. Wierność okazuje się dopiero wtedy, gdy wszystko źle leci.
[Phil Bosmans]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła 7 październik 2018

• Tradycyjnie miesiąc październik, to czas różańca. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe jest codziennie o 17:30 Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci do modlitwy różańcowej.
  • W piątek, 12 października o 10:30 uroczystą msze świętą z okazji 20 lecia nadania imienia Jana Pawła II, Szkole Podstawowej w Kleosinie odprawi ksiądz arcybiskup Tadeusz Wojda, metropolita białostocki. Zapraszamy.