Miłuj i czyń co chcesz. Gdy milczysz, to milcz z miłością. Gdy mówisz, to mów z miłością. Gdy upominasz, to upominaj z miłością. Gdy przebaczasz, to przebaczaj z miłością. Bądź źródłem miłości, ponieważ z tego źródła może pochodzić jedynie dobro.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III Niedziela Adwentu 16 grudzień 2018

• Od jutra, 17 grudnia rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Na mszy świętej wieczornej śpiewamy nowennę przed Bożym Narodzeniem.
  • Dzisiaj po mszy świętej wieczornej, w Domu Misyjnym spotkanie opłatkowe dla Rady Parafialnej.
  • W przyszłą niedzielę, na mszy świętej o 10:00, uroczyste wprowadzenie w posługę ministranta; Jakuba Han i Gabriela Osmólskiego.

Chrześcijanin odradza się dzięki temu samemu Duchowi, dzięki któremu narodził się Chrystus. Dzięki temu samemu Duchowi dostępujemy odpuszczenia grzechów, dzięki któremu Chrystus nie miał w ogóle grzechu.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Adwentu 9 grudzień 2018

• Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w tym tygodniu. Plan jest następujący:
    Piątek (14 grudzień)
    7:00, 16:00 i 18:00 Msza święta z nauką
    Sobota (15 grudzień)
    6:00, 10:00, 16:00 i 18:00 Msza święta z nauką
    Niedziela (16 grudzień)
    8:00, 10:00, 12:00 i 18:00 Msza święta z nauką
    Rekolekcje wygłosi o. Krzysztof Malejko SVD, misjonarz z Wietnamu. Bardzo zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, będziemy spowiadać przed wszystkimi mszami.
  • W naszym Domu Misyjnym i w Parafii chciałbym serdecznie przywitać o. Henryka Piotrowskiego SVD.
    Długie lata o. Henryk spędził na misjach w Kolumbii, a pochodzi z diecezji tarnowskiej. Życzymy dużo Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej na Podlasiu.
  • Opłatkowe spotkanie Rady Parafialnej, w następną niedzielę, 16 grudnia po mszy wieczornej o 18:00, w Domu Misyjnym.