Cytat Tygodnia:
Miłość własna przykryta welonem miłości sprawia, iż często wierzymy, że służymy Bogu, podczas gdy szukamy jedynie własnej satysfakcji.[św. Wincenty]

IV Niedziela Zwykła
29 styczeń 2017

W czwartek, 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, na każdej mszy poświęcenie gromnic. Plan mszy na ten dzień jest następujący: 7:00, 10:00, 16:00 i 18:00
Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego, taca z tego dnia będzie przeznaczona na zakony klauzurowe.

W piątek, 3 lutego liturgiczne wspomnienie św. Błażeja, na mszach udzielimy błogosławieństwa św. Błażeja. To także I Piątek Miesiąca, okazja do spowiedzi przed każdą mszą świętą. Po mszy wieczornej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. A w sobotę nabożeństwo po mszy ku czci Niepokalanego Serca NMP.

W imieniu duszpasterzy odwiedzających Was na kolędzie, chcę podziękować za serdeczne przyjęcie, Waszą otwartość i szczere rozmowy dotyczące życia naszej Wspólnoty Parafialnej. Dziękujemy też za złożone ofiary, tak jak zwykle przeznaczamy je na dokończenie budowy naszego kościoła parafialnego. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za Wasze chrześcijańskie serce.