Uroczystość Najświętszej Trójcy

1. W czwartek 8 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze święte w tym dniu będą o 8:00 rano, 10:00 i 18:00 Nie będzie mszy o 12:00

Plan procesji eucharystycznej jest następujący:

I Ołtarz       Przy bloku na ulicy ks. Stefana

Tarasiuka SVD

II Ołtarz       Ulica Wańkowicza przy posesji państwa

Renaty i Stanisława Andrzejewskich

III Ołtarz      Przy Krzyżu Parafialnym

IV Ołtarz      Przy posesji państwa Alicji i

Józefa Kuprewicz

Bardzo prosimy sąsiadów z ulicy o wsparcie przy przygotowaniu ołtarzy, już teraz dziękujemy za ofiarowaną pomoc.

1. Zapraszamy dzieci, szczególnie te, które w tym roku przyjęły Pierwszą Komunie Świętą do sypania kwiatów w czasie procesji. Prosimy też o przynoszenie płatków kwiatów do kościoła do wystawionych koszy. Próba ćwiczenia sypania kwiatów w środę po mszy świętej wieczornej
  2. W niedzielę 11 czerwca, zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na msze świętą o 12:00 i na spotkanie. Prosimy o obecność.
  3. Nabożeństwo eucharystyczne cały czerwiec o 17:30 Serdecznie zapraszamy.
  4. Nasi nowi kapłani: ks. Maciej Radziszewski i Robert Osiecki ofiarowali dla Parafii welon eucharystyczny. Bardzo dziękujemy!
  5. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz chorego dziecka Filipa Martyniuk. W imieniu rodziców chorego dziecka już teraz dziękujemy za wsparcie.
  6. Spotkanie dzieci kandydatów na ministrantów i rodziców odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godzinie 18:30
  • Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:
  • Gabriel Klimowicz       Parafia Chr. Dobrego Pasterza  Jurowce

Paulina Szeremeta      Parafia Św. Teresy od Dz. Jezus  Kleosi

Zapowiedź:  I

Informacje o przeszkodach kanonicznych do tego

małżeństwa prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.