XII Niedziela Zwykła

1. W sobotę, 1 lipca odbędzie się Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Juchnowcu. Rozpocznie się o 8:00 w Katedrze, nasi parafianie dołączają o 9:00 przy przystanku autobusowym w kierunku na Juchnowiec. Z ramienia parafii odpowiedzialny jest         o. Yanuarius i br. Marian Sadłowski. Zapraszamy i zachęcamy do uczestnictwa.
  2. W okresie wakacyjnym, lipiec i sierpień, kancelaria parafialna jest nieczynna, sprawy duszpasterskie prosimy załatwiać w zakrystii po mszach świętych a w pilnych sprawach prosimy zgłaszać się na furtę Domu Misyjnego.
  3. Wracamy do zwykłych nabożeństw w naszej parafii:

Wtorek, nabożeństwo ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Środa, do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu o 17:00

1. W wakacje nie ma odwiedzin chorych, w pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

1. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Piotr Gładek             Parafia w Kleosinie

Dominika Gulko       Parafia Prawosławna Zmartwychwstania

Pańskiego, Białystok

Zapowiedź II

Adam Chrostowski      Parafia w Kleosinie

Anna Iwaszczuk           Parafia w Kleosinie

Zapowiedź I

Dariusz Babiński         Parafia Św. Stanisława, Kobylin Borzymy

Emilia Maleszewska   Parafia w Kleosinie

Zapowiedź I

Informacje o przeszkodach kanonicznych do tych

małżeństw prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.