IV Niedziela Zwykła

1. W imieniu o. Franciszka, Henryka, Rogera i Mario, dziękuję za bardzo serdeczne przyjęcie w czasie kolędy. Była to wspaniała okazja do wspólnej modlitwy, dzielenia się naszymi smutkami radościami. Jeszcze raz wielkie Bóg zapłać, także za ofiary złożone w czasie kolędy na dokończenie budowy naszej świątyni.
  2. 2 lutego w piątek przypada święto Ofiarowania NMP (Matki Boskiej Gromnicznej). Plan mszy na ten dzień jest następujący: 7:00. 10:00, 16:00 i 18:00 Na każdej mszy poświęcenie świec. Taca z tego dnia jest przeznaczona na zakony klauzurowe.
  3. W sobotę, 3 lutego wspomnienie św. Błażeja, biskupai męczennika, na mszy rannej i wieczornej błogosławieństwo świętego Błażeja.
  4. Także w sobotę, 3 lutego od godziny 9 rano odwiedziny chorych, prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących duchowego wsparcia.