1. Jutro w Poniedziałek Wielkanocy, 1 kwietnia msze święte o 8:00, 10:00 i 12:00, nie ma mszy świętej o 18:00
  2. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie celebracji Triduum Paschalnego. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Przyszła niedziela, to Niedziela Miłosierdzia Bożego, jesteśmy wszyscy zaproszeni na uroczystą mszę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, o 15:00 uroczystej mszy świętej będzie przewodniczył ksiądz arcybiskup Józef Guzdek, metropolita białostocki.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca, z racji spotkania formacyjnego w kurii, odwiedziny chorych w tym miesiącu będą w przyszłą sobotę, 13 kwietnia od 9 rano.
  5. Z racji oktawy Wielkanocy, w ten piątek nie obowiązuje post.
  6. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji
  7. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:

Łukasza Kryński              parafia w Kleosinie

Beata Pieńkowska         parafia bł. Bolesławy Lament, Białystok

Zapowiedz II

Kto by wiedział o kanonicznych przeszkodach proszony jest o poinformowanie w kancelarii parafialnej