Cytat Tygodnia:
Wielkie dzieło nawrócenia świata rozpoczyna się od małych nieraz wysiłków, od budowania zgody w naszych rodzinach, parafiach, w środowiskach pracy [ks. Jan Twardowski]

II Niedziela Adwentu
4 grudzień 2016

Roraty w naszym kościele są w poniedziałki, środy i soboty o godzinie 6 rano. Zapraszamy dzieci i dorosłych z lampionami lub świecami.

6 grudnia (wtorek)  przypada wspomnienie świętego Mikołaja biskupa. W naszym kościele, organizujemy spotkanie ze świętym Mikołajem, 6 grudnia o godzinie 16:00
Zainteresowanych rodziców prosimy o składanie podarków w zakrystii lub kancelarii.

8 grudnia (czwartek) przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00

11 grudnia w niedzielę, na mszy o 10:00 poświęcenie medalików i książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii. Po mszy krótkie spotkanie w rodzicami.

Spotkanie formacyjne dla bierzmowanych:
Klasy III, odbędzie się 11 grudnia po mszy o 12:00.
Obecność obowiązkowa.

Są do nabycia świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Tegoroczne hasło brzmi: „Płomień Miłosierdzia”.
Duża świeca – 11 złotych; Mała świeca – 6 złotych
Świece można nabyć w naszym sklepiku.

Tradycyjnie dystrybucją opłatków w naszej parafii zajmuje się pan Paweł nasz organista. Bardzo prosimy aby właśnie u niego, po mszach świętych nabywać opłatki. Niech to będzie też formą podziękowania za jego zaangażowanie w muzyczną oprawę naszej liturgii.

W następną niedzielę ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie